Зима обіцяє бути нелегкою: на Схід з Києва вирушила 108 ротація медиків-добровольців

Автор: Любава Лисичкіна
19:38 29.11.2023

Негода не зупиняє нашого ворога, який навіть в цей час продовжує активно обстрілювати фронт та не залишає в спокої мирні міста.

Зима обіцяє бути нелегкою: на Схід з Києва вирушила 108 ротація медиків-добровольців
оренда квартири Київ
Добровольців не лякають ні погодні умови, ні постійні звуки вибухів десь на горизонті, адже вони знають, де зараз потрібні найбільше. Зі словами «Вперед, з Богом!» – 108 ротація ПДМШ вирушила на Схід.
 
“Зима обіцяє бути нелегкою. Проте ми зобовʼязані вистояти попри все. Ми будемо робити все, що в наших силах, щоб врятувати якомога більше життів тих, хто навіть в такі сніжні хуртовини, морози чи проливні дощі, перебуваючи в окопах чи бліндажах, не втрачає віри і б’ється заради нашого вільного майбутнього”, – ідеться у дописі шпиталю.
 
Медики-волонтери також нагадують, що у вирі передсвяткового ажіотажу, шалених Black Friday, які збирають сотні людей в торгівельних центрах, напередодні новорічних розпродажів  важливо продовжувати підтримувати фронт і волонтерів. Зараз як ніколи важлива така допомога.
 
“Ваша допомога – можливість для захисників продовжувати боротьбу за нашу незалежність. Ваші донати – можливість для нас працювати далі і рятувати життя. Ми закликаємо всіх не забувати про це, адже тільки об’єднавшись ми зможемо здолати лихо, яке прийшло на нашу землю”, – закликають волонтери.
 
До слова, на Запорізькому напрямку загинув 21-річний бучанець Артем Галака.

Великий Київ у Google News

підписатися