З’явився додатковий час на підготовку: пробне ЗНО у Києві перенесли

Автор: Галина Ворона
19:27 05.04

Пробне Зовнішнє незалежне оцінювання у Києві відбудеться не 10 квітня, як планувалось, а на два тижні пізніше.

З’явився додатковий час на підготовку: пробне ЗНО у Києві перенесли

Як розповіли в Українському центрі оцінювання якості освіти, у Києві та Чернігівській області пробне ЗНО відбудеться 24 квітня. В інших регіонах України тестування відбудеться за планом – 10 квітня.

Таке рішення аргументували, зокрема, й тим, що через посилення карантинних заходів припинено рух громадського транспорту. А це, своєю чергою, створює ризики запізнень або ж неможливості як учасників, так і педагогів прибути на тестування.

В УЦОЯО зауважили, що незалежно від того, коли саме учень проходитиме оцінювання, він зможе завантажити тестові зошити з будь-яких предметів, щоб пройти тестування вдома. Однак дати ознайомлення із тестовими зошитами, а також дати внесення відповідей до спеціального сервісу “Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання” – будуть різними.

Так, учасники ЗНО 10 квітня зможуть занести свої відповіді на завдання всіх тестів пробного ЗНО до цього сервісу 10–14 квітня, як і планувалось. 

А от учасники з м. Київ і Чернігівської області, для яких тестування буде перенесено на 24 квітня, зможуть занести свої відповіді на тест, на який вони були зареєстровані, з 24 до 28 квітня (після проходження оцінювання).

З 10 до 28 квітня в кабінетах цих учасників пробного ЗНО буде розміщено “бонусні тести” (тести пробного ЗНО, на які учасник не був зареєстрований), які можна буде пройти вдома і внести результати їхнього виконання у спеціальний сервіс з 10 до 28 квітня.

Наприклад, якщо учасник з м. Києва зареєструвався для проходження тесту з математики, він пройде пробне ЗНО з цього навчального предмета 24 квітня й занесе свої відповіді на завдання цього тесту в період з 24 до 28 квітня, але він зможе уже 10 квітня ознайомитися із завданнями тестів з української мови, хімії, біології тощо і з 10 до 28 квітня внести свої відповіді з цих навчальних предметів до сервісу визначення результатів”, — пояснюють в УЦОЯО.

Результати пробного ЗНО (за шкалами 1—12 балів, 100—200 балів) буде розміщено в особистих кабінетах усіх учасників оцінювання до 30 квітня.

Відеокоментарі до завдань тестів будуть доступні уже 11 квітня, однак ми просимо тих учасників, які проходитимуть оцінювання пізніше, до 24 квітня утриматися від ознайомлення із матеріалами тестів, на які вони були зареєстровані”, — додають в УЦОЯО.

Нагадаємо, пробне основні сесії  ЗНО стартують з 21 травня. Через посилення карантину іспити не переноситимуть.

Великий Київ у Google News

підписатися