З’явилося відео з Арестовичем, який відпочиває біля басейну в фешенебельному готелі під Києвом

Автор: Вася Петров
20:41 16.06

З’явилося відео, на якому  радник голови Офісу президента Олексій Арестович відпочиває біля басейну у заміському готельному комплексі Shelest на березі Київського моря.

З’явилося відео з Арестовичем, який відпочиває біля басейну в фешенебельному готелі під Києвом

На минулих вихідних читачі “ВК” повідомили, що 10 червня бачили відпочиваючого  Олексія Арестовича саме на території цього котеджного містечка.

Зараз у соціальних мережах з’явилося відео та фото Арестовича у купальних шортах.

На фото та відео чітко видно відоме татуювання на передпліччі, яке Олексій Арестович  демонстрував під час відеорозмови з російською журналісткою Юлією Латиніною 19 травня.

Якщо зайти на сайт котеджного містечка та порівняти світлини Shelest з фото політика біля басейну, то очевидно, що йдеться про одне й те ж місце відпочинку, а саме нещодавно відкритий заміський готельний комплекс Shelest біля Київського моря у селищі Хотянівка Вишгородського району.

Загалом готель пропонує недешеві номери, в яких можна зупинитися, а також недешеве ресторанне меню. Редакція спробувала довідатися, скільки коштує доба перебування у згаданому готелі.

Міжнародний сервіс Booking.com відхилив запит на бронювання номера у цьому готелі, попередивши, що він розташований на території, де наразі існує підвищена загроза для безпеки мандрівників та порадив ознайомитися «з рекомендаціями вашого уряду щодо подорожей до цього регіону».

Натомість у самому готелі повідомили, що є попит на номери у зв’язку зі спекотною погодою, а вартість доби перебування у готелі становить від 2200-2500 грн. Бронювати місця для відпочинку радять поки що лише через direct.

Як відомо, під час воєнного стану у Києві та Київській області офіційно не заборонено відпочивати чи купатися на пляжах, але є рекомендація не відвідувати їх. Щоправда, не кожен киянин може собі дозволити відпочинок у готельних заміських комплексах, де вартість перебування становить від 2200 тис грн/добу.

Великий Київ у Google News

підписатися