З’явилось жахливе відео з будівництва, де чоловікові відірвало ногу (ВІДЕО 18+)

21:59 27.02.2021

У мережі з’явилось жахливе відео з будівництва на вулиці Золотоустівській, де 20-річному чоловіку відірвало ногу промисловим міксером. На ньому є важкі кадри, тому категорично не радимо переглядати ролик вразливим людям та тим, кому менше 18 років.

З’явилось жахливе відео з будівництва, де чоловікові відірвало ногу (ВІДЕО 18+)

Відео оприлюднили у Телеграм-каналі Вартові еспресо.

Сам момент трагедії не попав у кадр, але камера зафільмувала очевидно перші хвилини після неї, як чоловік з відірваною ногою деякий час намагається встояти на одній нозі, тримаючись за сам міксер та бетонну конструкцію, та кличе на допомогу. Потім він втрачає сили і падає. 

На жаль, як свідчить відео, ніхто із тих, хто опинився поруч, не кинувся чоловікові на допомогу, хоча повз проїжджали машини, проходили люди. Один із колег постраждалого в цей час схвильовано викликав швидку і намагався пояснити, де і що сталось, а інший пішов собі геть.

Нагадаємо, ця надзвичайна подія сталась 21 лютого. Як наразі почувається чоловік, невідомо. Наступного дня після трагедії ЗМІ повідомляли, що він втратив багато крові і потребував донорів, група крові – неважлива. 

Великий Київ у Google News

підписатися