Звинувачений у справі Шеремета. Музикант Riff (Андрій Антоненко) уже 500 днів за ґратами

Автор: Тетяна Сененко
12:59 24.04

Музикант, обвинувачений у причасності до вбивства Павла Шеремета, Андрій Антоненко сидить у СІЗО вже 500 днів. Йому продовжили арешт щонайменше до 21 травня. 

Звинувачений у справі Шеремета. Музикант Riff (Андрій Антоненко) уже 500 днів за ґратами

«На його місці може опинитись будь-хто з нас. Поки він в тюрмі, в неволі є і право та справедливість», – ідеться у дописі активіста Сергія Стерненка у своєму телеграм-каналі.

23 березня Шевченківський районний суд Києва залишив фігуранта справи про вбивство Павла Шеремета Андрія Антоненка під вартою.

Нагадаємо, 12 грудня Нацполіція назвала імена підозрюваних у вбивстві Павла Шеремета. Серед них медсестра Яна Дугарь, лікарка і волонтерка Юлія Кузьменко та музикант Андрій Антоненко. 
 
Зараз Андрій Антоненко знаходиться під вартою, Яну Дугарь відпустили під заставу з-під домашнього арешту, Юлію Кузьменко напередодні відпустили з-під варти під цілодобовий домашній арешт. Справу проти активістів називають сфальсифікованою.
 
На підтримку Дугарь, Антоненка і Кузьменко у столиці вже неодноразово проводили акції.
 
На підтримку Дугарь, Антоненка і Кузьменко у столиці вже неодноразово проводили акції. Так, в грудні відбувся музичний марафон на підтримку Андрія Антоненко, Юлії Кузьменко та Яни Дугар.
 
В травні ультрас прийшли до Зеленського спитати про справу Шеремета.  У Нацполіції заявили, что справа Шеремета готова до передачі до суду, і початок її розгляду залежить виключно від того, коли адвокати підозрюваних закінчать ознайомлюватися з матеріалами.
 
 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...