Звична жесть на Оболоні. Бассейн на три доріжки з’явився на даху багатоповерхівки (ВІДЕО)

20:36 01.11

Після дощу на даху однієї з багатоповерхівок по вулиці Героїв Дніпра утворився цілий бассейн. Через це вода почала протікати в квартири людей.

Звична жесть на Оболоні. Бассейн на три доріжки з’явився на даху багатоповерхівки (ВІДЕО)

Про це повідомляється у Facebook-групі “Життя Оболонського Району та Мінського Масиву”.

“Звична для нас жесть. Вибори дали блискавичні результати!! Нові депутати почули оболонців, які казали, що на Оболоні немає жодного бассейну, і за ніч збудували на даху будинку на Героїв Дніпра бассейн на три доріжки”, – йдеться в пості.

Насправді, ці іронічні слова від безвиході, бо мешканці, квартири яких знаходяться пі цим “басейном”, звонили в різні служби з проханням допомогти відкачати воду, бо вона почала протікати, заливаючи техповерх та квартири.

“Українці у всьому завжди наодиинці зі своїми проблемами. Держави немає, коли тече дах, держави немає, коли люди хворіють на ковід, держави немає, коли у вас крадуть машину у дворі. Є хоч одна функція, яку держава виконує вправно?”, – додали мешканці району.

Згодом з’явився ще один пост. В ньому зазначається, що через кілька годин після попередньої публікації, приїхали комунальники та відкачали воду.

“Сила фейсбуку. Нашу сторінку вже можна перейменовувати на службу 1551. Керуюча компанія відкачала воду з даху на Героїв Дніпра після нашого посту. Маємо надію, що відкачуванням не обмежиться, бо це зняття симптому, а причина «хвороби» – забита ливньовка, яку терміново треба прочистити”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, на Гавела прорвало трубу опалення – гарячий водоспад у під’їзді та потоп у квартирах (ВІДЕО).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...