На посаді в театрі у столиці він працював із 1994 року.
Про його відставку повідомляли у Мінкульті й зазначали, що за час повномасштабного вторгнення РФ в Україну Резнікович знаходився на лікуванні у Великій Британії.
Новий в. о. гендиректора театру – учень Резніковича Кирило Кашліков “з лютого зміг налагодити роботу театру. Він запустив роботу театру вже у квітні та разом з командою театру перезапустив репертуар українською мовою, прибрав з назви закладу слово “російської”.
До речі, під час керівництва Резніковича театр Лесі Українки відмовився переходити на українську, виконуючи норму мовного закону, яка вступила в дію влітку 2021 року і передбачала проведення концертів, вистав та екскурсій українською мовою.
“Російська культура – це частина великої української культури. Ми граємо п’єси і російською, і українською”, – пояснював тоді Резнікович в одному з інтерв’ю.
Вже після відсторонення, у своєму відкритому листі Резнікович звинуватив нового в.о. гендиректора театру та свого учня Кашлікова у зраді, адже той “співчутливо промовчав” коли почув про звільнення свого 84-річного вчителя та наставника.
А театру у столиці без свого керівництва прихильник Януковича пророкує не найкраще майбутнє.
“Боюся бути поганим пророком, але так само в найближчому майбутньому повільно і, на перший погляд, непомітно згасатиме театр імені Лесі Українки. А може, відцентрові сили розривати його почнуть досить швидко”, – йдеться у пафосному відкритому листі Резніковича, яке публікує видання “Гордон ua”.
Український телеведучий, продюсер, актор Олексій Гончаренко так відреагував на звістку про звільнення Резніковича:
“25 років тому я був короткий час актором цього театру. Сьогодні мені 50, яке щастя, що я не прожив ці 25 років в очікуванні цього дня, якій стався тільки сьогодні”.
Довідка, прихильника Віктора Януковича Резніковича вперше намагались зняти ще у 2005 році. Тоді він був звільнений міністеркою культури Оксаною Білозір.
У грудні того ж року режисера поновили на посаді після протестів колективу. Тоді частина трупи, яка виступила проти нього і підтримала призначення на посаду керівника театру Лесі Українки актриси Ади Роговцевої, звільнилася з театру.
У 2006 році Резнікович став депутатом Київради від Партії регіонів.
У серпні 2013 року тодішній президент Янукович присвоїв своєму прихильнику-режисеру Резніковичу звання Героя України.
Також тоді в театрі Лесі Українки працювала і грала основні ролі дружина тодішнього міністра освіти Дмитра Табачника Тетяна Назарова.
У вересні 2021 року Михайла Резніковича вчергове обрали керівником театру Лесі Українки на найближчі п’ять років. За право зайняти цю посаду з ним конкурував ще один кандидат – Народний артист України Євген Паперний.
Члени конкурсної комісії Міністерства культури та інформаційної політики одноголосно проголосували проти кандидатури Паперного – 6 голосів. І одноголосно за Резніковича – 6 голосів.
Журналістам не надали доступу на це засідання, пояснивши це карантинними заходами.
Лише після початку повномасштабної війни, навесні 2022 року, керівництво театру вирішило прибрати з назви словосполучення “російської драми”.