Зупинити будівництво ТРЦ біля станції метро «Лісова» – петиція

20:11 18.10

Мешканці столиці просять зупинити незаконне будівництво торгово-розважального центру в районі станції метро «Лісова». Про це йдеться у відповідній петиції на сайті Київради.

Зупинити будівництво ТРЦ біля станції метро «Лісова» – петиція

За словами автора документу – Інни Лавриненко, практично все населення Київської області працює в Києві, тому необхідна автостанція і транспортна розв’язка біля цієї станції, а ніяк не ТРЦ.

“Градоначальник повинен зайнятися облаштуванням прилеглої території, яку раніше віддали під забудову – частини парку “Кіото” і транспортної розв’язки для автобусів”, – йдеться в петиції.

Також повідомляється, що Генеральний план Києва відводить цю територію під зелені насадження.

Зазначається, що Державна архітектурно-будівельна інспекція (ДАБІ) України 28 липня 2020 року відмовила ТОВ «Женсан» у видачі дозволу на будівництво багатофункціонального торгово-розважального центру біля станції метро «Лісова», Lesnaya Mall. Відповідна відмова розміщена на офіційному сайті ДАБІ. 2 вересня 2020 року комісія Київради з питань дотримання законності, правопорядку і запобігання корупції розглянула питання “щодо незаконного будівництва біля станції метро “Лісова”, але остаточного рішення про заборону будівництва прийнято не було.

Нагадаємо, забудовник має демонтувати кілька поверхів в будинках ЖК «Еко Таун».

загрузка...

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...