Зрада скасовується. Чому найбільший прапор країни опинився на землі

15:41 27.08.2020

Сьогодні мережі облетіло фото найбільшого прапора країни, що нещодавно замайорів на Печерських пагорбах, який спущений та лежить на землі. Зазначалося, що прапор вже порвався. Але, насправді, це не так. Просто відбувалися регламентні роботи.

Зрада скасовується. Чому найбільший прапор країни опинився на землі

Про розповів мер Києва Віталій Кличко. 

“Бачу, як схвилювали чимало інтернет-користувачів фото спущеного найбільшого, головного прапору України. Хтось збентежений, а хтось вже почав зловтішатися і маніпулювати. Так от, сенсації немає. Прапор не пошкоджений вітром, як писали деякі «джерела». Його не замінили на новий”, – написав Кличко у Facebook та опублікував фото.

За його словами, для належної експлуатації флагштоку мають регулярно відбуватися регламентні роботи – для перевірки, в якому стані полотно прапору та інженерна споруда флагштоку. Сьогодні вперше після відкриття меморіалу здійснили такі роботи. Прапор цілий, флагшток у відмінному стані.

Нагадаємо, напередодні Дня прапора на Печерських пагорбах на новому флагштоці урочисто підняли найвищий та найбільший, головний прапор країни (ПЕРШІ ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...