Зрада на державному телеканалі “Дом”: глядачам на окупованих територіях показали карту Росії з Кримом

Автор: Галина Ворона
16:56 05.07.2021

Створений президентом Зеленським державний канал “Дом”, що мовить на непідконтрольні території Донбасу та Криму, на заставці до передачі “Російський щоденник” показав карту Росії з Кримом.

Зрада на державному телеканалі “Дом”: глядачам на окупованих територіях показали карту Росії з Кримом

Сталося це під час випуску під назвою “Наказати цінам не рости. Що придумав уряд РФ”.

Наразі випуск, де Крим “приєднали” до РФ, не доступний ні на YouTube, ні на сайті телеканалу.

У свою чергу, телеканал повідомив, що розслідує даний інцидент, і просить Службу безпеки України про допомогу в цьому.

Всі попередні планові випуски проєкту “Русский дневник” мають затверджену каналом графічну заставку – карта Росії без Криму. Джерела походження і потрапляння фейкової заставки наразі з’ясовуються службою внутрішньої безпеки. Триває службова перевірка через те, що такої графічної заставки немає в розпорядженні каналу, і як вона потрапила в один із випусків – невідомо”, – заявили в каналі.

При цьому там також кажуть, що винного попередньо вже встановили, а всі долучені до цього проєкту особи наразі відсторонені від виконання своїх обов’язків.

Крим – це Україна, і канал “Дом” робить усе можливе задля повернення його додому, стаючи при цьому об’єктом диверсій і провокацій. Публічно звертаємось до Служби безпеки України щодо допомоги нам у проведенні внутрішнього розслідування”, – заявляє телеканал.

До слова, як стверджує журналіст “Прямого” Тарас Березовець, телеканал “Дом” Зеленського обходиться  платникам податків України в 1 млн грн в день.

Читайте також: Зрада дня. На вокзалі в Києві торгують журналами з “російським” Кримом (ФОТОФАКТ) 

Великий Київ у Google News

підписатися