Зрада дня. Приватна особа продає під забудову ділянку в парку “Совки”

15:41 04.01

На одному з популярних сайтів з’явилось оголошення про продаж за 600 тис.дол. земельної ділянки площею 40 га в парку “Совки”. Чоловік на ім’я Ігор пропонує купити землю під забудову.

Зрада дня. Приватна особа продає під забудову ділянку в парку “Совки”

Про це повідомляє Святошин LIVE.

“Якийсь Ігор пропонує купити ділянку на 40 га в парку “Совки”!…З оголошення стає зрозуміло, що ділянка знаходиться саме на території парку (в районі вул. Жмеринської)”, – йдеться у повідомленні.

Автор оголошення пише, що на території знаходиться старий будинок, по якому нібито є документи на знесення. Згідно кадастрової карти прямо посеред парку є ділянка на 0,643 га на вул. Жмеринської 30-Г з кадастровим номером 8000000000:75:225:0099 та цільовим призначенням “для будівництва та обслуговування комунальних установ” – про це і йдеться в оголошенні. Ось тільки де ще автор понад 39 га землі зібрався продавати – незрозуміло.

  

“До речі, весь парк – це 32 га землі, а ось поруч є 61 га земель Міноборони. Чи не про ці чи землях йдеться? Цинічності ситуації додає опис, в якому “Ігор” пропонує купити землю під забудову! Загалом, святошинці, ми ризикуємо залишитися без парку “Совки” в майбутньому!”, – додають у Святошин LIVE.

 

Нагадаємо, на Кловському узвозі знесли спортмайданчик заради “свічки” (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...