Зоозахисники показали, як зараз виглядає обгорілий котик з Андріївки

Автор: Любава Лисичкіна
22:21 27.05

Фотографії обгорілого кота, знайденого під уламками зруйнованого будинку в Андріївці Макарівського району Київської області, облетіли всі ЗМІ.

Зоозахисники показали, як зараз виглядає обгорілий котик з Андріївки

Як повідомляється, кота відправили до ветклініки, надали допомогу, дали нове ім’я Фенікс, як той,  що відродився з пекла. Зараз кіт почувається чудово і вже знайшов новий будинок.

Зоозахисники показали нові фото Фенікса, які підписала кумедними коментарями від імені кота.

“….Розповім трохи про себе, бо знаю, що ви питаєтеся, надсилаю вам мурседж. Наразі цікавлюся всім, адже я бачив війну, та тепер мене дуже тішить навіть клаптик тиші й турботи. Бігаю за своїми людиськами, завжди поряд, охороняю їх та намагаюся допомагати в усьому. Вони посміхаються і чомусь іноді називають мене собакою.


“Знаю команду “ходи зі мною”, люблю грати в м’яч, коли до мене звертаються, – завжди відповідаю. Дуже цікаво контролювати догляд інших врятованих підопічних: уважно спостерігаю, аби давали всі ліки, годували та чепурили …”, — “пише” Фенікс.

І додає: “… обожнюю дивитися у вікно, там часом бувають пташки, я їм теревеню всіляке, але вони чомусь не відповідають. Картини мені подобаються, особливо такі, з котами, іноді спілкуюсь із ними, цікаві співрозмовники…А найулюбленіше – це тинятися офісом та видавати дивні звуки, наче тарзан, і слухати відлуння”.

Нагадаємо, на початку квітня котика побачили у селі Андріївка Макарівського району Київської області. Тварина сильно постраждала від окупантів: кіт сильно обгорів, виявилося, що він сліпий і глухий.

Відомо, що окупанти  з автоматів розстрілювали телят і робили шашлики в церкві.  

Великий Київ у Google News

підписатися