Знищення “Мрії”: командир літака звинуватив керівництво “Антонова”, на підприємстві дали коментар

Автор: Марія Супрун
22:28 19.03

Екс-командир екіпажу Ан-225 “Мрія” Дмитро Антонов заявив, що літак “Мрія” не врятували через бездіяльність керівництва державного підприємства “Антонов” (Київ).

Знищення “Мрії”: командир літака звинуватив керівництво “Антонова”, на підприємстві дали коментар

Про це він повідомив на своєму YouTube-каналі.

“Непрямі причини, чому літак залишився в Гостомелі, – тому що не було рішення про перегін літака в будь-яке місце. Нехай це буде Польща, найближчий аеропорт, де ми знаходилися, Жешув. Лейпциг. Чому Лейпциг? Та тому, що ще 26 січня було звернення до нашого великого керівника державного підприємства “Антонов” від представників NATO NAMSA, що працюють через компанію Antonov Logistics Salis, про те, що пропонують нам, у світлі майбутніх подій, перебазувати весь наш флот у Лейпциг з усім персоналом, екіпажем, запчастинами – відповіді на це питання не було”, – сказав він.

З його слів, не було ухвалено рішення про перегін найбільшого літака “Мрія” та маленьких літаків Ан-28, Ан-26, Ан-74, оскільки був відсутній «топ-менеджмент компанії, який бадьоренько, за два тижні до війни, весь поїхав до Лейпцига і окупував, до війни ще, офіс Antonov Logistics Salis».

Водночас в ДП “Антонов” повідомили, що інформація про непрямі причини знищення літака АН-225 “Мрія”, яка розповсюджується, базується винятково на особистих думках та оціночних судженнях командира екіпажу “Мрії” Дмитра Антонова.

“Наразі встановити ключовий чинник знищення АН-225 неможливо через захоплення аеродрому АТП «АНТОНОВ» збройними силами російської федерації. Зазначимо, що використання та поширення неперевіреної інформації під час бойових дій є неприпустимим і шкідливим для безпеки України”, – йдеться в повідомленні держпідприємства.

Як відомо, на початку лютого найбільший літак у світі АН-225 “Мрія” отримав нового командира екіпажу.

А вже 27 лютого окупанти знищили українську “Мрію” під час повітряної атаки. В мережі з’явилось відео, як виглядав звільнений аеропорт в Гостомелі, де догоряла “Мрія”.

Великий Київ у Google News

підписатися