Зняття Дубінського з посади голови осередку: нардеп дав Зеленському 24 години на пояснення

Автор: Марія Супрун
10:35 15.03.2021

Нардеп Олександр Дубінський вимагає від президента Володимира Зеленського пояснення щодо зняття його з посади та зміни керівництва партійного осередку “Слуги народу” у Київській області.

Зняття Дубінського з посади голови осередку: нардеп дав Зеленському 24 години на пояснення

Про це він заявив у відео на своєму YouTube-каналі. Дубінський вважає зміну керівництва партійного осередку “рейдерським захопленням і зачисткою”.

“Якісь люди, які не мають відношення до київської обласної організації і не мають права ухвалювати рішення провели конференцію, на якій проголосували за моє виключення з посади голови київського осередку “слуг”. Якщо цим аферистам не буде дана жорстка правова оцінка, цьому карному злочину, то з цією партію взагалі треба не мати справ”, – сказав він.

Дубінський також вимагає від президента пояснень щодо зміни керівництва обласного осередку “СН”.

“Ви дійсно дали добро для шахрайської зачистки Київської обласної організації партії «Слуга народу» від тих, за кого голосували виборці на місцевих виборах. Я даю Президенту 24 години на відповідь на це запитання”, – заявив нардеп.

Нагадаємо, вчора народного депутата Олександра Дубінського зняли з посади голови Київського обласного осередку партії «Слуга Народу». Замість нього був обраний Андрій Мотовиловець. Також розглядається питання про виключення Дубінського із членів партії.

Як повідомлялося, Дубінський та заступник ОП обклали один одного матюками (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися