Знов “винен” Порошенко. Цього разу – в поганих темпах вакцинації

17:45 25.03

У “Європейській Солідарності” вважають, що команда Зеленського стала другим за потужністю після російського агітпропу джерелом поширення фейків. Так, тепер Петра Порошенка звинувачують у тому, що він начебто зірвав постачання чергової партії індійської вакцини.

Знов “винен” Порошенко. Цього разу  – в поганих темпах вакцинації

Про це повідомляє “Європейська Солідарність”. 

Протягом години чергова брехня команди Зе була спростована повідомленнями як мінімум трьох джерел: агенції «Ройтерз», «Голосу Америки» та авторитетного індійського медіа «Хінду». Правда полягає в тому, що Індія обмежує експорт вакцин через посилення пандемії всередині країни”,

– повідомляє політсила. 

У “Євросолідарності” підкреслюють, “що саме Володимир Зеленський, а не Степанов і Ляшко, несе персональну відповідальність за зрив вакцинації, провал боротьби з пандемією, за смерті тисяч людей, за теперішній і майбутні карантини та локдауни – з огляду на те, що наявні та законтрактовані обсяги препаратів в осяжній перспективі не здатні розірвати ланцюг захворюваності і повернути країну до нормального життя”.

Нагадаємо, згідно з результатами опитування соціологічної групи “Рейтинг”, українці оцінюють процес вакцинації як “жахливий”.

Читайте також: “Недовіра до вакцини – це недовіра до влади”. Порошенко про пандемію

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...