Зневіра – то справжній гріх. Петро Порошенко привітав українців з Великоднем (ВІДЕО)

Автор: Любава Лисичкіна
09:23 02.05

Ми прийшли до Свята Свят через випробування. Через війну і пандемію. Через негаразди і несправедливості.

Зневіра – то справжній гріх. Петро Порошенко привітав українців з Великоднем (ВІДЕО)
За словами п’ятого президента,  лідера “Європейської Солідарності”, народного депутата Петра Порошенка,  ми часто не помічаємо важливого у буденних речах.
 
“Поки Росія не почала війну, ми не відчували ціни миру. Поки не поширилася пандемія, побажання здоров’я лунали, неначе потерті слова. Навіть Великдень часто-густо зводять до яєць, «паски і ковбаски». Багато хто втрачає віру. У своїх ближніх. У майбутнє країни. В самих себе”,- ідеться у вітальному слові політика.
 
Петро Порошенко зауважив, що  якби воїн не вірив у перемогу, чи зміг би він протистояти агресору? Якби лікар не вірив, що вирве пацієнта з обіймів хвороби, чи стало б йому духу знову й знову заходити до палати? Якби ми всі не мали віри в себе, чи побачили б ми, як наші знання, хист і мрії втілюються у добрі справи для інших?
 
“Не гріх комусь надто довіритись, поклавшись на порожні і нещирі обіцянки. А от зневіра – то справжній гріх. Сказано у Писанні: по вірі вашій воздасться вам. Ми все зможемо. Це залежить лише від нас, від нашої віри. У власні сили, в Україну, в Господа Бога.
Ми прийшли до Свята Свят через випробування. Через війну і пандемію. Через негаразди і несправедливості. Не піддалися на шантаж агресора і не панікували через ковід. Ми чесно працювали, допомагали лікарям, хворим і соціально незахищеним”, –  наголосив Петро Порошенко.
Політик переконаний, що українці як християни мають  вірити, що Господь вказав нам дорогу до спасіння. І ця дорога пролягає через любов до свого народу, готовність захищати рідну країну і разом творити її майбутнє:
“Вітаю усіх українців, для кого Великдень справді Великий День. Все у нас буде добре. Обов’язково! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!”
До слова, Порошенко закликав владу відреагувати на санкції Росії проти ЄС.  Нагадаємо, раніше Європарламент ухвалив резолюцію проти російської агресії. Наступного дня МЗС РФ ввело санкції проти офіційних осіб ЄС.
 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...