Британська співачка та модельєрка Вікторія Бекхем та її чоловік англійський футболіст та колишній капітан збірної Англії Девід Бекхем передають мільйони доларів для підтримки України під час війни, повідомляє Новий канал.
Аби допомогти українським дітям, Вікторія та Девід перерахували $1,3 млн на рахунок UNICEF. Футболіст є послом доброї волі в організації.

А в березні цього року чоловік передав свій профіль в Instagram керівниці перинатального центру Харкова аби та могла показати усім його підписникам з різних куточків світу малюків, народжених у підвалах, та ще – роботу лікарів, які приймали пологи. Повідомлення футболіста регулярно читають понад 70 млн людей в різних куточках світу. Відомий спортстмен закликав підтримати донатами українських медиків:
Ми з Вікторією зробили пожертви від нашої родини, щоб розпочати збір, – писав Бекхем. – Будемо дуже вдячні, якби ви могли приєднатися, щоб допомогти UNICEF підтримати цих невинних дітей. Будь ласка, поділіться, чим можете, сьогодні

Також Девід запустив збір коштів для дітей України через свій фонд “7”, а Вікторія підтримала ініціативу у соцмережах. Він зазначав, що потреби сімей загострюються, а 7,5 млн дітей перебувають під загрозою.
Матері змушені тікати разом з дітьми. Сім’ї розірвані. Дітей забирають з ліжок, щоб стали біженцями
Між іншим, міжнародний збір можна знайти за посиланням.