Про це пише DTF Magazine.
У Pushka School очікують, що курс “Профорієнтація у fashion” буде актуальним, адже з початком повномасштабного вторгнення росії креативна індустрія в Україні скоротилася на 40%, а частина українців втратила роботу.
Унаслідок цього з’явилася потреба відбудови цієї [креативної] галузі майже з нуля. Водночас значна кількість українців залишилась без роботи, або ж їх професія більше не має попит на ринку праці. Наприклад, згідно з результатами останніх соціальних досліджень українського представництва Міжнародної організації з міграції майже 70% ВПО не мають постійної роботи”, — йдеться у пресрелізі Pushka.
За словами засновниці Pushka School Ірини Красильниковї, після 2014 року українські бренди стали важливим інструментом культурної дипломатії.
Модні бренди — важлива складова економіки, що надає робочі місця та сплачує податки. Виходячи на міжнародний ринок, бренди підсилюють імідж України як креативної та технологічно розвиненої країни“, – додає вона.
Серед лекторів “Профорієнтація у fashion” — Наталія Каменська, дизайнерка й співзасновниця бренду GUNIA Project та стилістка Олени Зеленської; Юлія Пеліпас, стилістка та засновниця бренду Bettter US; Антон Бусько, засновник онлайн-магазину streetwear одягу Newborn K; СЕО Web3-агенції Ctrl/Art/D Ілля Голіцин; співзасновниця PR-агенції White Rabbit Марія Мохова; журналіст та автор першого довідника про українську моду Антон Єременко.
Створений за підтримки програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”, курс триватиме чотири місяці та складатиметься з трьох етапів:
- Профорієнтаційного тесту.
- 17 лекцій.
- Практичних занять з менторами, у межах яких учасники створять реальний проєкт.
Для участі у курсі вже зареєструвалися понад 2 400 людей, але 1 500 місць ще доступні для охочих. Заявку на участь можна подати на сайті Pushka School. Реєстрація триватиме до 16 лютого.
Довідково. PUSHKA School — перша українська школа конструювання одягу та єдина в Україні школа, яка навчає ремеслу пошиття одягу з нуля. Також школа забезпечує практикою в локальних брендах і знайомить студентів із сучасними фешн-технологіями: вони співпрацюють із CLO 3D, що дає змогу конструювати одяг у віртуальному режимі.
Читайте також: Безкоштовний онлайн-курс цифрової ілюстрації для дітей – хто може записатись і що потрібно
Нагадаємо, у Києві стартували безкоштовні курси електромонтерок для жінок.