Зізнання батька: носячи слінг, відчуваєш сильний зв’язок із дитиною

Автор: Оксана Тупальська
00:14 16.06

Коли несеш дитину в переносці містом, відчуваєш себе дуже гордим, ділиться батько Олексій Прохоров. Каже, що цілував малюка кожні 5 секунд. Бо коли дитина лежить у візку або у своєму ліжечку, це трохи не те: адже на неї можна лише дивитися.

Зізнання батька: носячи слінг, відчуваєш сильний зв’язок із дитиною
Носячи слінг, відчуваєш сильний зв’язок із дитиною: відчуваєш, як стукає її серце, чуєш її подих. Ну і, звичайно, запах рідної дитини під носом зводить з розуму, – каже Прохоров з Батьківським клубом.
Пропонуємо ознайомитися зі щирим зізнанням татуся:
 
Майже всі мої друзі, які нещодавно стали батьками, купили собі ергорюкзак або май-слінг. Хтось носив частіше, хтось рідше, але точно знаю, що всі задоволені покупкою. Наприклад, на багатолюдних фестивалях ергорюкзаку просто немає альтернативи. Та й під час недільних прогулянок парками багато діток не хочуть сидіти в колясці.
Ерго-рюкзак (вони ж слінг-рюкзак) можна використовувати з віку п’яти місяців. Завдяки широкому поясу більша частина навантаження переноситься з плечей на стегна, і це дуже зручно під час тривалих прогулянок з дитиною, що вже підросла. Коли ми бачимо наші ерго-рюкзаки у місті, то у половині випадків малюка несе саме тато.
Звичайно ж, для дитини до першого року мама завжди на першому місці: вона годує, спритно змінює підгузник, смачно пахне і завжди вміє заспокоїти. Те, як швидко тато знайде підхід до свого малюка, залежить лише від нього. Чи вкачуєш ти просто на руках, стрибаєш на футболі або баюкаєш у слінгу – не важливо, головне – знати, що завжди можеш підмінити дружину ввечері або вночі і дати їй перепочити. Я не знаю, як у сім’ях, де дитина на штучному вигодовуванні, але підозрюю, що участь тата там має бути ще більшою. Наприклад, сміливо можна взяти на себе обов’язки з приготування суміші вночі.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин