Новини Важливо

Зі святом журналістів! «Великий Київ» перетворюється у медіахолдинг

19:22 06.06.2019

Сьогодні, в День журналіста, у Києві, у Інформагенції «Інтерфакс-Україна» київський видавець Віталій Усенко проголосив про створення Київського незалежного медіахолдингу, що…
Читать дальше

Зі святом журналістів! «Великий Київ» перетворюється у медіахолдинг

Сьогодні, в День журналіста, у Києві, у Інформагенції «Інтерфакс-Україна» київський видавець Віталій Усенко проголосив про створення Київського незалежного медіахолдингу, що утворився на базі Інформаційної агенції «Великий Київ» (bigkiev.com.ua) та редакції безкоштовної газети «Великий Київ».

Це сталося завдяки поглинанню компанією «Фабрика медіа плюс» товариства «Великий Київ».

«Я займаюся паперовими ЗМІ майже двадцять років. Сьогодні компанія, яка мені належить, видає безкоштовні газети «Метро Плюс», «Дарницькі Вісті». З січня цього року ми почали видавати газету «Великий Київ», право на видання якого купили у інформагенції «Великий Київ», яка володіє цим брендом. Наші видання є абсолютно незалежними від будь-яких політиків чи політичних сил. Для мене неприйнятна ситуація, коли деякі наші колеги почали прив’язувати газету «Великий Київ» до прізвищ певних політиків. Називалися прізвища Тимошенко, Порошенка, Кличка, Столара, Прокопіва. Навіть харківського мера Кернеса якимось чином приплутали. Аби зняти всі питання, та маючи плани щодо розвитку, ми увійшли в переговорний процес з власником ІА «Великий Київ» щодо можливості придбання його компанії. Сьогодні маю радість заявити, що ми досягли порозуміння та компанія ТОВ «Фабрика Медіа плюс» придбала 100% у статутному капіталі ТОВ «ІА «Великий Київ». Угоду про поглинання ми завершимо до кінця поточного року», – заявив власник «Фабрика медіа плюс» Віталій Усенко.

В планах утвореного холдингу розширення каналів комунікації з читачем та виробництво нових форматів під брендом «Великий Київ». Найближчим часом, крім традиційних газети та інтернет-сайту інтернет-користувачі зможуть дивитись відеопередачі на офіційному YouTube-каналі «Великого Києва». Крім того, буде приділена максимальна увага поширенню контенту в зручному форматі на звичній для користувачів площадці – мережі Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, Telegram. Такий підхід має скоротити «відстань» між користувачем та медіа і дозволить більш об’ємно подавати інформацію. Головними принципами роботи стануть – прозорість, відкритість, неупередженість, перевірка фактів.

«В нашій країні майже немає незалежних медіа – їх можна по пальцях перерахувати. Від того вони не мають на меті бути комерційно успішними і майже завжди є дотаційними. Як і в політиці, в українському медіапросторі надто багато неправди: від джерел фінансування, справжніх власників, до реальних накладів. Це народжує недовіру з боку рекламодавця. Ми ставимо на меті утворити якісний україномовний продукт, який буде цікавий усім, хто розуміє українську мову», – пояснив видавець.

загрузка...

«Дякую новому власнику, що він гарантував нам зберегти всі здобутки нашої інформагенції. Найближчим часом ви побачите багато нових форматів та контенту. Однією з «фішок» стане максимальне залучення киян до створення «картини дня». Більш детально ми будемо повідомляти на офіційних сторінках у соціальних мережах. Тож «Читай!..Те», «Слідкуй!..Те» – буде цікаво», – зазначила Євгенія Велікая, головний редактор порталу bigkiev.com.ua.

Одним із пріоритетних напрямів розвитку стане виробництво власного відеоконтенту, який виготовлятиме «Картлі студіо», що входить у склад «Фабрики медіа плюс».

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...