Живий ланцюг соборності цьогоріч буде віртуальним – подробиці

19:59 20.01.2021

22 січня, у День Соборності України, кияни традиційно поєднають живим ланцюгом соборності два береги Дніпра. Щоправда, через пандемію флешмоб пройде у онлайн-форматі.

Живий ланцюг соборності цьогоріч буде віртуальним – подробиці
оренда квартири Київ

Про це повідомляють організатори на Facebook-сторінці події.

В 2021 році День Соборності святкуємо онлайн, оскільки він припадає на локдаун. Ми суворо дотримуємось карантинних обмежень, які забороняють проведення масових заходів, а отже не зможемо зібратись разом на мосту Патона, як в попередні роки. Але це зовсім не означає, що Живого Ланцюга Соборності не буде! Ми, разом з Вами створимо перший віртуальний Живий Ланцюг Соборності, який об’єднає лівий та правий береги Дніпра, Київ, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя, сотні й тисячі міст та сіл України, мільйони наших сердець”, – говориться в повідомленні.

На своєму сайті організатори детально розповіли, як долучитись до онлайн-флешмобу.

Для цього потрібно зробити кілька кроків:

– долучитись до сторінки Об’єднай береги Дніпра “Живим” ланцюгом Соборності
– підписатись на фоторепортаж Живого Ланцюга Соборності в Інстаграм
– стати учасником події Сімейний Живий Ланцюг Соборності – 2021
– поширити на своїй сторінці інформацію про захід
– додати до своєї аватарки одну з рамок, присвячених Дню Соборності
– долучитись до онлайн-трансляції з першого віртуального Живого Ланцюга Соборності;
– взяти участь в конкурсах.

Більш детальну інформацію щодо проведення флешмобу можна знайти тут.

Нагадаємо, 22 січня Україна святкує День Соборності, присвячений першому історичному об’єднанню Сходу та Заходу України в 1919 році в одну єдину соборну державу. Живий ланцюг Соборності — щорічна акція, що присвячена Дню Соборності України та річниці з дня проголошення Незалежності України. Щороку учасники акції символічно об’єднують береги Дніпра живим ланцюгом на мосту Патона в Києві, рухаючись назустріч двома колонами — з лівого берега (символізує Українську Народу Республіку) та з правого берега (символізує Західно-Українську Народну Республіку).

Минулоріч “Великий Київ побував на посту Патона і пропонує тут згадати обличчя киян, які об’єднали Україну живим ланцюгом на День Соборності, а ще подивитись Живий ланцюг Соборності на відео з висоти.

Великий Київ у Google News

підписатися