“Живодера за грати – не дозволим кров проливати”. Під апеляційним судом мітингують за справедливе покарання для Святогора

Автор: Галина Ворона
15:42 14.09

У вівторок, 14 вересня, під Апеляційним судом Києва (Солом’янська, 2а), де відбувається вирішальний суд над догхантером Святогором, провели акцію із закликом притягнути вбивцю тварин до відповідальності.

“Живодера за грати – не дозволим кров проливати”. Під апеляційним судом мітингують за справедливе покарання для Святогора

Організатори мітингу – громадська організація UAnimals – кажуть, що прийшли на суд вимагати справедливості та не дати просто так зам’яти справу!

Зоозахисників підтримали кілька сотень активістів, які прийшли під суд, озброївшись плакатами “Святогора за грати – не дозволим кров проливати”, “Закони повинні працювати”, “Живодер Святогор має сидіти”, “Захист слабких – справа сильних”, “Шкуродера за грати”, “Шкуродер Святогор наш позор”. 

Акція проходить мирно, активісти, що виступають, нагадують “заслуги” Святогора та обурюються тим, що його досі не покарали по закону.

Зауважимо, Олексія Святогора обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 300 Кримінального кодексу. Це виготовлення відеопродукції, що пропагує культ насильства і жорстокості з метою її розповсюдження.

Крім пропаганди жорстокого поводження з тваринами, зооспільнота звинувачує Олексія Святогора у вбивствах безпритульних звірів. Догхантер вважає, що саме їхнє фізичне винищення – це найкращий спосіб навести лад із міськими нічийними та домашніми тваринами.

Нагадаємо, Святогора затримали 8 червня 2019 року. До того він був у розшуку. Основою для підозр стали численні інтерв’ю, де він розповідав, що годує отрутою бездомних собак. Суддя Шевченківського районного суду Києва Оксана Голуб виправдала його 18 січня 2021 року.

Відомо, що за суддею, що виправдала живодера Святогора, тягнеться “шлейф” сумнівних рішень.

Київська міська прокуратура подала апеляційне оскарження виправдовульного вироку відносно Олексія Святогора, відомого догхантера та вбивці тварин.

Великий Київ у Google News

підписатися