Життя триває: у кінотеатрах на киян чекає «Мій друг Зиґмунд Фройд»

Автор: Любава Лисичкіна
23:25 29.01

В перший тиждень кінопрокату після локдауну на екрани українських кінотеатрів виходить історична драма «Мій друг Зиґмунд Фройд» з програми фестивалю «Тиждень австрійського кіно».

Життя триває: у кінотеатрах  на киян чекає «Мій друг Зиґмунд Фройд»
Як повідомляє  компанія-дистриб’ютор “Артхаус Трафік”,   в  доробку художньої роботи вже є  4 номінації на премію Австрійської кіноакадемії – за найкращі жіночу та чоловічу ролі другого плану, костюми та музику.
 
Відомо, що режисер Ніколаус Лейтнер зняв стрічку за мотивами світового бестселера Роберта Зіталера «Торговець тютюном» (українській аудиторії австрійський письменник знайомий насамперед своїм романом «Ціле життя»).
 
Сюжет розгортається в Австрії під час її окупації нацистською Німеччиною. Саме на тлі подій, які згодом обернуться великою світовою трагедією, і розпочинається історія головного героя – юнака на ім’я Франц. Опинившись у довоєнному Відні, він зустрічає свою першу і, як йому здається, останню любов. У тонкощах бажань і спокус Францу допомагає розібратися найбільший експерт – сам Зиґмунд Фройд.
 
Роль головного психолога ХХ століття виконав Бруно Ганц («Небо над Берліном», «Дім, який побудував Джек», «Бункер»). Вона стала останньою для видатного актора. Разом із ним у фільмі зіграли Симон Морзе, Емма Дрогунова та Йоханнес Кріш.
 
 
Нагадаємо, “Київ Модерн-балет” запрошує на прем’єру  балету “Маленький принц”, де представить своє бачення відомої кожному з дитинства історії. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...