Життя біля сміття: діти, які проживають біля сміттєвих полігонів №1 та №6 отримають допомогу

Автор: Любава Лисичкіна
20:10 27.10

Проєкт рішення, який передбачає надання матеріальної допомоги, мають розглянути на найближчому пленарному засіданні Київради.

Життя біля сміття: діти, які проживають біля сміттєвих полігонів №1 та №6 отримають допомогу
Як повідомляється,  місто забезпечить виплату матеріальної допомоги дітям, які проживають в мікрорайоні Пирогів біля полігону №1 та полігону по захороненню великогабаритних і будівельних відходів №6.
 
Відповідний проєкт рішення уже напрацьовано – розповідає депутат «Європейської Солідарності» в Київраді Юрій Тихонович.
 
«Раніше Київрада прийняла рішення щодо оздоровлення дітей, які проживають в мікрорайоні Пирогів. Однак, виникли юридичні питання з суб’єктом фінансування, була створена робоча група для вирішення цього питання. Після довгих юридичних консультацій та обговорень, було прийняте рішення про необхідність надання одноразової матеріальної допомоги до кінця року. Кошти отримають батьки дітей, що проживають в межах Пирогів”, – розповідає Юрій Тихонович.
 
За його словами, проєкт рішення, який передбачає надання матеріальної допомоги мають розглянути на найближчому пленарному засіданні Київради.
 
«Ми впевнені, що цей документ буде підтриманий депутатським корпусом, а діти вже цього року отримають кошти на оздоровлення», – зазначив депутат.
 
До слова,  капремонт на Кільцевій від Одеської площі: автодорівці зізналися, коли повністю відкриють рух.

Великий Київ у Google News

підписатися