Жителів Борисполя закликали залишити місто

Автор: Марія Супрун
09:26 22.03

Мер Борисполя Володимир Борисенко рекомендує місцевим жителям та переселенцям виїхати з міста заради власної безпеки, оскільки на околицях тривають бої з російськими окупантами.

Жителів Борисполя закликали залишити місто

Про це йдеться у його відеозверненні.

Борисенко звернув увагу, що чим менше у місті цивільних, тим українським військовим легше боротися із загарбниками та простіше тримати оборону. 

Наразі майже щодня з Борисполя вирушають рейси до західних областей України. Для допомоги та консультації щодо організації виїзду можна звернутися до кол-центру. Можна виїжджати з міста колонами на своєму транспорті або на автобусах, які організовує місцева влада.

«Я звертаюся до цивільного населення – будьте розумними і зверніться до кол-центру (телефон (050) 656-73-17), щоб якомога швидше виїхати з міста», – закликав мер.

Також Борисенко рекомендує охочим покинути місто підготуватися до виїзду заздалегідь, і нагадав, що під час посиленої комендантської години (у Київській області діє до 07:00 середи 23 березня) виїхати з Борисполя не вийде, оскільки мешканці повинні в цей час залишатися вдома або в укриттях.

Нагадаємо, залізничний міст через річку Ірпінь підірвано.

Великий Київ у Google News

підписатися