Житель Дагестану впізнав у полоненому в Україні солдаті свого сина (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Володимир Хлєбников
23:27 28.02.2022

На фотографії полоненого російського солдата, опублікованій Міноборони України, зображено російського контрактника з Дагестану Магомедгаджі Магомедгаджієва. Версія про його полон підкріплена відеозаписом опитування.

Житель Дагестану впізнав у полоненому в Україні солдаті свого сина (ФОТО, ВІДЕО)
оренда квартири Київ

Батько російського військового підтвердив журналістам інформацію про полон сина в Україні.

Як пише інтернет-видання “Кавказский узел“, 26 лютого голова Дагестану Сергій Меліков повідомив, що під час “спецоперації” (в РФ вимагають так називати повномасштабне вторгнення, – прим. “ВК”)  в Україні загинув уродженець Кулинського району, офіцер Нурмагомед Гаджімагомедов. Про інші втрати або полонених уродженців республіки він не повідомляв.

Житель Дагестану Гусейн Магомедгаджієв повідомив, що впізнав свого сина на фотографіях, опублікованих Міністерством оборони України 24 лютого.

Магомедгаджі Магомедгаджієв служить за контрактом і до “операції” в Україні повідомив, що вирушає у відрядження. Про те, що їхній підрозділ можуть відправити в Україну і де саме буде відрядження, син батькам не повідомляв.

Фотографії з ним я побачив того ж дня, 24 числа“, – сказав Гусейн Магомедгаджієв.

Він додав, що син на зв’язок не виходив після того, як потрапив у полон, і про його місцеперебування та стан здоров’я нічого не відомо.

Відео опитування полоненого військовослужбовця опубліковано 26 лютого. “Військовослужбовець із Кізілюрту Магомедгаджієв Магомедгаджі потрапив у полон української армії“, – йдеться в коментарі до відео.

Читайте також: Полонений російський окупант підтвердив, що Путін – ху*ло

На кадрах крупним планом видно обличчя молодої людини, одягненої у військову форму. Йому ставить запитання людина за кадром. На запитання про звання, прізвище та ім’я по батькові юнак відповідає: “Єфрейтор Магомедгаджієв Магомедгаджі Гусейнович“. У відповідь на інші запитання він відповідає, що народився 22 жовтня 1995 року, слугує на посаді водія.

Від пропозиції кореспондента “КУ” передати щось своєму синові, який потрапив в український полон, чоловік відмовився. Разом з тим він повідомив, що у пошуках сина вже звертався до військкомату, але жодної інформації там отримати не зміг. У “Комітеті солдатських матерів”, куди також звертався Гусейн Магомедгаджієв, повідомили про понад 20 заяв з Північного Кавказу за фактом полону військовослужбовців, зокрема п’ятьох уродженців Дагестану.

Нагадаємо, фотографії, на яких знаходився Магомедгаджі Магомедгаджієв з Дагестану, були оприлюднені вдень 24 лютого.

Станом на ранок 28 лютого втрати особового складу російських окупантів перевищили 5000 осіб, у полон потрапили кілька сотень військових.

Великий Київ у Google News

підписатися