Журналіст Муждабаєв назвав самками жінок, які відмовляються захищати країну

Автор: Марія Супрун
18:52 30.12.2021

Журналіст та блогер Айдер Муждабаєв назвав жінок, які відмовляються захищати країну, самками кріпаків. Так він прокоментував обурення українок щодо запровадженого нещодавно обов’язкового військового обліку жінок.

Журналіст Муждабаєв назвав самками жінок, які відмовляються захищати країну

Про це він написав у Facebook.

Жінки, які відмовляються захищати свою країну, – самки кріпаків, які хочуть продати в рабство своїх дітей”, – написав Муждабаєв.

Айдер Муждабаєв — український та російський журналіст (2008-2015 був заступником редактора газети “Московский комсомолец”), медіаменеджер та відеоблогер кримськотатарського походження. У 2015 році переїхав до України. З 23 червня 2015 року — заступник гендиректора кримськотатарського телеканалу ATR. У 2016 році як кримський татарин отримав паспорт громадянина України. Даних про його службу в армії немає.

Читайте такожВлада зробила все, щоб спричинити паніку – Геращенко про військовий облік для жінок

Нагадаємо, в Україні набув чинності наказ Міністерства оборони, яки затверджено перелік спеціальностей та/або професій, які є спорідненими з відповідними військово-обліковими спеціальностями. Представниці цих сфер будуть братися на облік військовозобов’язаних, якщо вони підходять за станом здоров’я та віком (від 18 до 60 років). Записуватимуть і вагітних, і з маленькими дітьми.

Як повідомлялося, поки влада “полює” на жінок, в Києві зафіксовано понад 92% уклоністів.

Великий Київ у Google News

підписатися