Жодних полонених російських артилеристів більше не буде, жодної пощади – ССО України

Автор: Марія Супрун
21:01 02.03

Братство Сил спеціальних операцій ЗСУ передало привіт російським артилеристам після того, як ті накрили найжорстокішими обстрілами наші мирні міста.

Жодних полонених російських артилеристів більше не буде, жодної пощади – ССО України

Як йдеться на сторінці ССО у Facebook, російські артилеристи стали для них ціллю номер один. Наші військові написали сильне звернення до окупантів.

Пояснюємо вам, Ваньки: ви начебто далеко і стріляєте за цілями яких не бачите. Не бачите маленьких діток, старців, будинки, дитячі садки, школи та лікарні – все це для вас просто цілі. Стрельнули, полетіло, потрапили – зає*ісь, правильно пацани?

А тепер дивіться, черв’яки: ви своїх цілей не бачите і вам начебто легше. Але повірте: легше вам мерзота вже не буде ніколи. Інформація щодо вас – вже у нас. А якщо по комусь ще немає, то це питання лічених хвилин.

Відтепер жодних полонених російських артилеристів більше не буде. Жодної пощади, жодне “будь ласка не вбивайте, я здаюся” вже не пройде.

Кожен розрахунок не має значення: командир, водій, навідник, що заряджає – будуть зарізані як свині. Сціть в штани, ми за вами вже прийшли.

Подзвони мамі востаннє. Скажи, що скоро здохнеш, шакал“, – йдеться у зверненні.

Нагадаємо, в метро фактично оселились понад 15 тисяч киян. Їм почали надавати гуманітарну допомогу.

Великий Київ у Google News

підписатися