Жодного слова, лише рух тіла та емоції: на Почайній покажуть сюрреалістичну Art-виставу – «Частини»

Автор: Оксана Тупальська
19:41 21.11

23 листопада вперше у Pochayna Event Hall у великому залі театр AKTORSTVO представить незвичайну арт-виставу «Частини»

Жодного слова, лише рух тіла та емоції: на Почайній покажуть сюрреалістичну Art-виставу – «Частини»
оренда квартири Київ

Pochayna Event Hall продовжує традицію знайомити гостей з найцікавішими і найактуальнішими прикладами сучасного театру. Цього разу запрошує подивитися сюрреалістичну виставу від театру AKTORSTVO «Частини». 

“Жодного слова, лише рух тіла та правдиві емоції акторів, відкриють глядачу інший вимір. Ви потрапите у світ метафор та алегорій. Події, що відбуваються у виставі, здатні вивести вас з реальності, своєю нелогічністю та навіть абсурдністю. Емоції будуть перемішуватися, адже сміх може змінитись на тихе мовчання або навіть перейти в легкий смуток”, – розповідають організатори.

Вистава побудована з подій минулого та майбутнього, іноді здається, що все перемішано та рухається у зворотньому напрямку, наче знаходишся у сні, який хтось створює для вас:

“Ми прискоримо та сповільнимо рух, щоб виділити мить, в якій кожен відчує, що саме в ній відображається життя, яке будь-якої хвилини ми можемо втратити”.

Застереження: у виставі, буде оголення не тільки почуттів, а і тіл, тому якщо вас це може обурити, пропонуємо прийти до нас на іншу виставу. 

powerukraine

«Кожен з нас ходить під сонцем, відчуваючи себе частиною того чи іншого елементу. Кожна секунда, сказане слово, зроблений крок, вдих чи видих, може залишитися в моменті, вкритому пилом вічності. І якщо ти так нічого не встиг зробити, то скульптура твоя так і залишиться непоміченою. Поки ми не дозволяємо пилу осідати на нас, до тих пір ми рухаємося, а значить живемо. Життя – це подряпини, опіки, падіння, поразки, а не красива річ в обгортці. Не варто в ній пилитися та берегти себе», – вважає режисерка Люся Пономаренко

Девіз вистави: Рухайся з останніх сил, поки б‘ється серце і можеш дихати, поки горить вогонь та випромінює світло останніми його іскрами.

Режисер-постановник – Люся Пономаренко.
Музика – Evgeny Khmara, Pol Solonar.

Що: Театральна вистава “Частини”

Де: Pochayna Event Hall, велика зала

Коли: 23 листопада, 19:00. Тривалість – 70 хвилин.

Вартість: 300-500 грн

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/891105015970092 

Великий Київ у Google News

підписатися