Жіночий спортивний костюм: ТОП-5 брендів

15:19 20.08.2020

Спортивний костюм — ідеальний одяг не лише для спортивних тренувань, а й для прогулянок, активного відпочинку. Одна з головних вимог до нього — це зручність, адже в костюмі ви маєте вільно рухатися та почуватися комфортно. Такі варіанти можна знайти в асортименті багатьох брендів спортивних товарів.

Жіночий спортивний костюм: ТОП-5 брендів

Світові виробники спорткостюмів для жінок

Стильний та якісний спортивный костюм женский можна купити у відомих світових брендів. Вони пропонують не лише одяг, а також і взуття, аксесуари для занять спортом. Високою якістю відрізняються товари:

  • Asics;
  • Nike;
  • Adidas;
  • Puma;
  • Reebok.

Asics належить до світових брендів із багатою історією. Японська корпорація працює вже понад 60 років і відрізняється використанням новітніх технологій. Спортивний одяг від Asics використовують професійні спортсмени, прихильники активного відпочинку.

Nike — символ серйозного ставлення до спорту. Спортивні костюми від Найк забезпечують свободу рухів. Використовуються легкі матеріали, що дихають та забезпечують захист від вітру, вологи, відштовхують бруд.

Adidas пропонує широкий асортимент костюмів для усіх категорій користувачів: і для спортсменів, і для тих, хто взагалі не займається спортом. Це класичний дизайн із трьома смужками й кілька різних колекцій одягу, зручних для спорту й прогулянок.

Puma — головний конкурент Adidas, і конкуренція призвела до появи речей дуже високої якості. Унікальний дизайн, спеціальна розробка для фізичних навантажень, якісні матеріали — усе це призвело до популярності бренду.

Reebok виділяється використанням високотехнологічних нових матеріалів. Застосовуються технології для захисту від ультрафіолету, бактерій, грибків, запаху, вологи — усього, що заважає.

Як вибрати спортивний костюм?

Обираючи одяг серед брендового товару, зверніть увагу на якість швів та фурнітури. Нерівний шов, різний колір ниток, пропущені стібки можуть свідчити про підробку. Блискавки, кнопки, липучки мають бути високої якості, як і сам основний матеріал. Перевірте також наявність фірмового логотипу та етикетки. Ціна має відповідати рейтингу бренда.

Читайте також: Де в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...