Жінка відсудила 200 000 гривень компенсації за стрес через борги за світло

Автор: Оксана Тупальська
14:59 10.07

Власниця будинку на Київщині домоглася через суд 200 000 гривень моральної компенсації за витрачені нерви через конфлікт з комунальниками. Працівник ДТЕК перевірив в її домі лічильник та нарахував захмарну суму боргу, хоч вона вчасно сплачувала за комірне.

Жінка відсудила 200 000 гривень компенсації за стрес через борги за світло
Світлодіодне освітлення

Історія почалася з того, що додому до споживачки прийшли фахівці ДТЕК перевіряти лічильник. За результатами ревізії нарахували 230 тис. 390 грн боргу. Це при тому, що вона щомісяця платила за світло. Таку велику суму начислили за 3 роки – з 15 вересня 2015 року до 9 липня 2018 року. За нашими підрахунками це приблизно 6 776 грн за місяць. Історію розповів Олег Попенко.

Перш ніж нарахувати борг, до споживачки прийшов представник ДТЕК та сказав, що вона впродовж років неправильно подавала покази лічильника – з 5-ти цифр, тоді як у техпаспорті лічильника вказано, що треба вираховувати з 6-ти цифр, оскільки остання цифра справа не відокремлена комою. Акт про порушення електрик не складав, проте невдовзі до господині прийшло повідомлення про борг на сотні тисяч гривень. Налякана жінка звернулася до суду.

Баришівський райсуд Київської області ухвалив рішення, що помилився ДТЕК та, окрім іншого, присудив жінці моральну компенсацію за пережите потрясіння на суму 200 000 грн.  

Раніше “ВК” розповідав, що жителі столиці можуть вже зараз передати показання квартирних лічильників гарячої та холодної води, а також подати документи про проведену повірку, заміну чи встановлення лічильника.

Великий Київ у Google News

підписатися