Жінка пішла по гриби, а 1-річну доньку залишила на узліссі. Дитину шукали всі

16:42 12.09

В Іванківському районі цілим селом, разом з поліцією і собаками, розшукували однорічну дівчинку, яку мати залишила у візочку на узліссі, а сама пішла шукати гриби. Коли за півгодини повернулась – дитина зникла. На щастя, історія має щасливий кінець: дитину знайшли цілою і неушкодженою.

Жінка пішла по гриби, а 1-річну доньку залишила на узліссі. Дитину шукали всі

Як повідомляє поліція Київщини, щойно на спецлінію надійшло повідомлення від 39-річної матері про зникнення її дитини, на пошуки дівчинки одразу був піднятий по тривозі особовий склад Іванківського відділення поліції, ювенальні поліцейські, кінологи.

До них долучились небайдужі люди. Ретельні пошуки тривали упродовж години. Крок за кроком була обстежена прилегла територія. На щастя, дівчинку знайшли неушкодженою, об’єктом злочинних посягань вона не стала.

Поліцейські повернули матері її доньку та провели з нею роз’яснювальну бесіду щодо недопущення у подальшому такого безвідповідального ставлення до дитини.

Читайте також: У Славутичі визволили дитину з металевих “обіймів” дитмайданчика – допоміг бензоріз

загрузка...

На жаль, на столичній Троєщині батьківська неуважність та дитячі пустощі призвели до трагедії – у каналі потонув 10-річний хлопчик. Дівчинку, що ледь не загинула разом з ним, врятував відпочивальник.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...