Жертвами обстрілу Києва стали працівники мережі Leroy Merlin, яка працює в рф

Автор: Володимир Хлєбников
13:38 21.03

Український офіс компанії Leroy Merlin повідомив про загибель своїх працівників внаслідок обстрілу російськими окупантами ТРЦ у Подільському районі Києва.

Жертвами обстрілу Києва стали працівники мережі Leroy Merlin, яка працює в рф

Відповідна заява міститься на сторінці французької компанії у Facebook.

Вже 26-й день в країні йде війна, у якій росія здійснює нелюдські злочини та намагається знищити все, що для нас так важливо… Сьогодні Леруа Мерлен Україна трагедія торкнулася безпосередньо. Та знищений магазин ніщо, порівняно з втраченими життями колег. Ми будемо завжди пам‘ятати“, – йдеться у заяві.

В українському офісі також закликали громадян приєднатися до петиції проти діяльності магазинів ADEO group у країні-агресорі.

Читайте також: Вибух у Подільському районі: поліція показала, чим вгатили окупанти

Як писав “ВК”, внаслідок пожежі та руйнувань, спричинених потужними вибухами ввечері 20 березня в Подільському районі Києва, загинуло 8 осіб. 

Колишній міністр Кабінету міністрів, бізнесмен Дмитро Дубілет повідомив про загибель одного працівника Leroy Merlin.

Нагадаю, що “Леруа Мерлен” та холдинг ADEO — це один з найбільших платників податків в Росії, французька компанія, що належить родині Мюльє. Наразі так виглядає, що компанія навпаки збирається нарощувати свій бізнес в Росії“, – написав він у Facebook.

Нагадаємо, 20 березня “Леруа Мерлен” Україна повідомила, що спроби українського офісу “змусити компанію припинити роботу в Росії не увінчалися успіхом”.

Український офіс просить людей підписати петицію про закриття “Леруа Мерлен” в Росії.

Раніше повідомлялося, що вибухи та пожежі призвели до забруднення повітря в Києві та області.

Великий Київ у Google News

підписатися