Жертв серед цивільних в Україні набагато більше, ніж серед військових – Шмигаль

Автор: Володимир Хлєбников
00:18 30.05.2022

Кількість жертв серед цивільних унаслідок війни Росії проти України в десятки разів перевищує жертви серед українських військових.

Жертв серед цивільних в Україні набагато більше, ніж серед військових – Шмигаль
оренда квартири Київ

 

Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Росіяни називають розпочату ними війну в Україну «військовою операцією», але це передбачає знищення військової інфраструктури й війну військових з військовими, зазначив прем’єр в інтерв’ю BBC News Україна.

«В нашому випадку кількість цивільних жертв у десятки разів перевищує жертви серед військових. Це доводить те, що російська армія і Росія воює з цивільним населенням України, а не з нашими Збройними силами», — сказав Шмигаль.

Відповідаючи на питання, чому росіяни стріляють по школах, лікарнях та інших об’єктах цивільної інфраструктури, керівник уряду сказав наступне: “Цими злочинами росіяни прагнуть посіяти страх і створити міграційну кризу в ЄС“.

Читайте також: Сина закатували окупанти, а у матері не витримало серце. Історія родини з-під Києва

Шмигаль заявив, що російські окупанти вчиняють злочини проти людяності та геноцид українського народу, а їхня справжня мета – зачистити Україну від українців.

Зауважимо, станом на 26 травня в ООН зафіксували 3974 жертв серед цивільних внаслідок нападу Росії на Україну. Втім,  кількість жертв очевидно значно більшою. За даними української влади, лише в Маріуполі окупанти вбили понад 22 тисячі мирних жителів.

Читайте також: Зеленський “пожурив” киян за розслабленість та закликав пам’ятати про ціну свободи

Великий Київ у Google News

підписатися