Зеленський зруйнував стосунки України і США – Іонова

Автор: Тетяна Сененко
16:16 25.03

Президент Володимир Зеленський за два роки зруйнував зовнішню політику України, зокрема міцні стосунки з США.

Зеленський зруйнував стосунки України і США – Іонова

Про це в ефірі “Прямого” заявила народна депутатка фракції “Європейська Солідарність” Марія Іонова.

“Зеленський за два роки, що міг – зруйнував, в тому числі нашу зовнішню політику і міцні стосунки з США. Тому що всі ці відносини вибудовувалися починаючи з 2014 року п’ятим президентом і всією командою, яка працювала і в парламенті, і в уряді, і громадянське суспільство. І зараз так підірвати довіру, включаючи справу “вагнерівців”, а також була зруйнована і непродовжена судова реформа, звичайно що наші партнери чекають дій”, – сказала Іонова.

Вона нагадала, що навіть представник Держдепу США підтвердив, що телефонна розмова Байдена із Зеленським відбудеться лише, коли все буде підтверджено діями.

“І таке поверхове застосування санкцій до Коломойського, коли його вплив і його людей на державні стратегічні підприємства залишився – це говорить про те, що він (Зеленський – ред.) продовжує робити картинку, але не підкріплює це серйозними діями і результатами. Тому тут питання до Зеленського. Чи він продовжить діяти некомпетентно, чи почне все ж таки дослухатися дипломатів і професійних державних діячів, які могли б допомогти відновити довіру і чітку координацію з нашими міжнародними партнерами”, – додала Іонова.

Нагадаємо, 60% українців вважають, що Володимир Зеленський не має достатнього досвіду і компетентності, щоб для посади президента України.

До слова, понад три тисячі записів у соцмережах містять хештег #ЗеленськийЛох і їх кількість постійно зростає. Так українці висловлюють невдоволення суботніми подіями, затриманнями та іншими рішеннями чинної влади.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...