Зеленський жодного разу не зустрівся з делегацією ПАРЄ

Автор: Злата Колос
18:51 08.02

Президент України Володимир Зеленський за весь час на своєму посту жодного разу не зустрівся з представниками Парламентської асамблеї ради Європи.

Зеленський жодного разу не зустрівся з делегацією ПАРЄ

Про це написав депутат Київради від “Європейської Солідарності“ Леонід Ємець.

За словами депутата, у зв’язку з відношенням Зеленського до ПАРЄ зовсім не дивно й закономірно, що в ПАРЄ з РФ зняли санкції й досі не наклали нові.  

Тим більше я здивований був почути, що з нинішньою делегацією Президент Зеленський ні разу не зустрівся. Ну і те що зараз з Росії в ПАРЄ зняли санкції це, мабуть, закономірно“, – наголосив депутат.

Нагадаємо, вперше після 2015 року, ПАРЄ 26 червня 2019 року погодилася повернути делегацію РФ без жодних санкцій. Після дебатів депутати ПАРЄ відхилили всі поправки, запропоновані представниками України, Грузії, Великої Британії, Латвії та інших держав.

Голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар’єв наголосив: “Тут президент питає, що українська делегація зробила, аби не пустити Росію у ПАРЄ? У 2014 вигнали, у 2015 вигнали вдруге, у 2016 ухвалили кілька резолюцій, де була жорстка умова повернення РФ тільки після серйозних кроків збоку Росії, у 2017 вигнали проросійського президента ПАРЄ, у 2018 зірвали репорт про повернення РФ, який був ухвалений тепер“.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...