Зеленський розказав “різним українцям” про значення гідності та свободи (ВІДЕО)

Автор: Володимир Хлєбников
09:39 21.11

Президент Володимир Зеленський привітав українців з Днем Гідності і Свободи, записавши відеозвернення.

Зеленський розказав “різним українцям” про значення гідності та свободи (ВІДЕО)

Запис оприлюднено 21 листопада пресслужбою глави держави.

Зеленський, зокрема, зазначив, що українцям час змінити самосприйняття: “Ми не жертва, не пригнічені, не розділені, не захоплені. Ми прекрасний, сильний, сміливий, розумний, талановитий народ. Непереможний“.

Саме тому, що ми маємо гідність. Для нас рабство – приниження. Втрата свободи – це втрата честі. Втрата честі – це втрата серця. Втрата серця – це втрата душі. А втрата душі для нас – це втрата життя. Тому ми готові боротися ціною власного життя. Щоб не втратити власне життя. Для нас гідність і свобода давно вийшли за межі загального розуміння“, – сказав президент.

Наприкінці свого звернення Зеленський зробив акцент на тому, що українці всі різні, однак їх об’єднує гідність. Говорячи про це, президент традиційно перейшов на російську мову.

Всі. Різні. І хлопці із Західної, и пацаны с Юго-Востока. Різномовні. Волиняни, одесситы, галицькі, дніпровські, закарпатці, буковинці. И с крестиком, и с полумесяцем, и со звездой Давида. З Харкова, з Тернополя, з Кривого Рогу, з Івано-Франківська. Черкаси, Вінниця, Миколаїв, Чернігів, Суми, Херсон, Хмельницький, Запоріжжя. З Києва. С Донбасса, с Луганщины, из Крыма.

Всі. Різні. Але українці й українки. Захисники й захисниці. Всі, хто знає: треба бути гідним, а не здаватись. Бо здаватись українці не звикли. Тому що мають гідність. А тому – свободу!

Читайте також: 21 листопада: День Гідності і Свободи, іменини Михайла та очікування зими

Великий Київ у Google News

підписатися