Зелено і гамірно. На Голосієві відкрили новий сквер (ФОТО)

Автор: Тетяна Сененко
17:52 30.06

Завершено капремонт скверу на вул. Якубовського, 2 г у Голосіївському районі. Ця зелена зона площею 0,28 га є транзитною для пішоходів, поруч житлові будинки, школа. Тож у сквері з’явилися доріжки із ФЕМ , нові лави й урни.

Зелено і гамірно. На Голосієві відкрили новий сквер (ФОТО)
Про це повідомляє пресслужба “Київзеленбуд”.
 
Важливо, що ця територія ввечері освітлюється – встановлено 5 опор з LED-ліхтарями на сонячних батареях.
 
Дитячий майданчик площею більше 270 кв. м. розрахований на різні вікові категорії. Тут є як ігровий та гімнастичний комплекси, балансир для найменших, кілка різних гойдалок. Гумове покриття робить ігри дітей безпечнішими. Зараз завершується встановлення дерев’яної огорожі навколо майданчика.
 
Для озеленення території висадили 20 шаровидних акацій та 12 кленів гостролистих форми глобозум. З часом, розростаючись, вони будуть нагадувати зелені пів кулі і даватимуть таку бажану тінь у сквері.
 
Жива дворядна огорожа по периметру скверу із 620 кущів бирючини поступово виросте у «щит», який захищатиме зелену зону від загазованості та запиленості. А в самому сквері висаджені хвилями 780 кущів пухироплідника.
 
Нагадаємо, у сквері біля кінотеатру “Супутник” заплановано влаштувати більше 1300 кв. м. нових доріжок, встановити лави вздовж алеї та біля дитячого майданчика, урни для сміття.
 
До слова, 42 зони відпочинку у Києві облаштували для пікніків (ЛОКАЦІЇ+КАРТА).

Великий Київ у Google News

підписатися