Здивування дня. Київ не лідер рейтингу за рівнем заторів у світі

15:15 22.06.2020

Як виявилось, Київ наразі не найзавантаженіше трафіком місто. Столиця займає друге місце рейтингу за рівнем заторів у світі.

Здивування дня. Київ не лідер рейтингу за рівнем заторів у світі

Про це повідомляє консалтингове агентство «A+C Україна», яке за даними сервісу TomTom проаналізувало «пікові» затримки одного довільного дня на минулому тижні.

За результатами аналізу, перше місце у цьому рейтингу займає Осло (Норвегія).

Це дивно було побачити – найбільші годинні затримки для трафіку були зафіксовані саме в Осло. Хм, якось їм не допоміг той бум електромобілів”, – йдеться в повідомленні.

Друге місце посідає Київ (Україна), третє місце – Московська область (Росія), на четвертому – китайське місто Чунцін, на п’ятому – Прага.

“Київ поки що другий, що, погодьтеся – зовсім не хайпово. Ну другий, ну й що? Втім, можливо ми це невдовзі виправимо. Як думаєте, зможе Київ дістати славу найбільших заторів у світі? І, як думаєте – як то може вплинути на наш туристичний потенціал? Чи будуть туристи приїздити до нас, щоб зробити селфі з цим унікальним явищем, якого, можливо, немає у їх рідних містах? Коротше, чи зможемо ми заробити щось на заторах?”, – зазначили в агентстві.

Нагадаємо, координаційна група з планування та поліпшення міського трафіку Kyiv Traffic Group, яка діє в столиці з жовтня минулого року, вже виявила ряд проблем і працює над їх усуненням.

Великий Київ у Google News

підписатися