Здорожчання проїзду в Києві: нардепи вимагають провести аудит столичного транспорту

Автор: Володимир Хлєбников
15:41 17.11.2021

Провладна партія “Слуга народу” ініціює проведення аудиту функціонування громадського транспорту в Києві та виступає проти підвищення тарифів на проїзд.

Здорожчання проїзду в Києві: нардепи вимагають провести аудит столичного транспорту

Про це на пленарному засіданні Верховної Ради 17 листопада заявила “слуга” Леся Забуранна.

Як повідомлялося, 16 листопада столична влада заявила, що змушена підняти тарифи на проїзд у громадському транспорті. Так, з 1 січня 2022 року разова поїздка в метро, тролейбусі, трамваї, автобусі або в міській електричці коштуватиме 20 грн. Заощадити кошти можна буде кількома способами, зокрема за допомогою “Картки киянина”. Детально про це читайте в матеріалі “Здорожчання проїзду в Києві: як можна буде економити“.

Ми, політична партія “Слуга народу” у місті Києві та її представники в парламенті, ініціюватимемо недопущення підвищення вартості проїзду, крім того, ми ініціюватимемо повний аудит функціонування громадського транспорту та повний аудит того, що відбувається у Київському метрополітені“, – сказала Забуранна під час виступу з трибуни.

Читайте також: Буде куди діти “Вовину тисячу”: як соцмережі відреагували на здорожчання проїзду в Києві

Разом з тим вона не пояснила, як має відбуватися заявлений аудит і коли він має розпочатися. На своїй сторінці у Facebook нардепка написала: “Ми робитимемо все можливе, щоб ціни на проїзд не підвищувались. Наразі шукаємо юридичні механізми, як цього не допустити“.

Вона обурилася планами столичної влади підвищити вартість проїзду, нагадавши, що мешканці багатьох масивів Києва через відсутність метро змушені користуватися як мінімум двома видами муніципального транспорту. Таким чином, поїздка на роботу й додому може коштувати одному пасажиру 80 грн щодня.

Читайте також: Київ vs Варшава: де проїзд у транспорті дешевше

Нагадаємо, збільшення вартості проїзду у громадському транспорті влада Києва має погодити з Державною регуляторною службою України. Якщо ДРС дійде висновку, що це підвищення є недоцільним або неадекватним, чи якщо Київрада не дослідила всі альтернативні шляхи вирішення проблеми, – рішення не може бути затверджено.

Великий Київ у Google News

підписатися