Збудувати дешевше ніж реконструювати. У Борисполі зведуть новий пологовий

Автор: Любава Лисичкіна
18:29 04.03

Орієнтовна площа нового корпусу становитиме 2500 кв.м., з них 1500 кв.м. – пологове відділення, а 1000 кв.м. – лікувальне відділення.

Збудувати дешевше ніж реконструювати. У Борисполі зведуть новий пологовий
Про це інформує Виконавчий комітет Бориспільської міської ради.
 
Рішення побудувати  нове пологово-лікувальне відділення на території Бориспільської лікарні багатопрофільного лікування прийняте  не тільки тому, що є зручне місце на території лікарні, а насамперед тому, що збудувати новий корпус виявилося набагато дешевше, ніж реконструювати старий пологовий будинок.
 
Зазначається, що будівля пологового ще 1960-го року і вона   на стяжках ще з 1980-х років.  Корпус потребує капітального підсилення фундаменту та стін.  Місцева влада  розглядає  можливість переведення старого корпусу   під адміністративну будівлю, аби не перевантажувати додатковим обладнанням.
 
Нове пологово-лікувальне відділення  на рівні другого поверху буде з’єднано галереєю з існуючою будівлею лікувального корпусу. Орієнтовна площа нового корпусу становитиме 2500 кв.м., з них 1500 кв.м – це  пологове відділення, а 1000 кв.м – лікувальне відділення. Проєкт буде розроблений відповідно до сучасних вимог та нормативів: зі зручними палатами, новітнім обладнанням. 
 
«Старий корпус пологового відділення нині перебуває у ще гіршому стані у порівнянні з тим, яким він був переданий недобросовісним підрядником для ремонту. Як з’ясувалось, цей підрядник неодноразово допускав підтоплення підвалу, що спричинило замокнення фундаменту, появу нових тріщин. Крім цього, він не хоче виконувати роботи, і це питання нині перебуває в суді і скільки це займе часу – невідомо», – повідомив заступник міського голови Сергій Лещенко.
 
Відомо, лікарня на Київщині отримала подарунки: ліжка, каталки, реабілітаційне обладнання.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...