Про це розповіли в КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Діти ще на першому етапі конкурсу показали високі результати у фізиці та гідно представили себе під час виконання творчого завдання. До другого, найцікавішого та найскладнішого етапу — збудувати та запустити свій планер у повітря — дійшли найкращі учні 8–11-х класів. За більш як п’ять напружених годин роботи вони змогли сконструювати, виготовити й запустити омріяні планери в перший політ.
Ідея конкурсу виникла у викладачів та адміністрації КПІ ще два роки тому під егідою популяризації інженерної освіти в України.
«Нам конче потрібно відновлювати, відроджувати інженерну освіту. Ми хочемо бачити вмотивованих школярів, особистостей, які стануть нашими студентами, а згодом аспірантами й зможуть далі просувати науку вперед», — Ігор Гришко, директор Навчально-наукового механіко-машинобудівного інституту (НН ММІ) КПІ ім. Ігоря Сікорського.
В університеті говорять, що на часі вмотивовані хлопці й дівчата, які хочуть щось змінювати у нашій країні, які мають хист до фізики, математики, прагнуть ставати справжніми інженерами.
Підтримку у проведенні й менторстві школярів київським політехнікам надали партнери, серед яких справжні професіонали авіаінженерії – Boeing Україна, SkyUp Airlines, Supernova Airlines, Progresstech-Ukraine.