“Збоченка, повія, днище”. Через цькування за пост про вібратор помічниця голови ЦВК звільнилася

Автор: Марія Супрун
11:47 05.03.2021

Помічниця голови Центральної виборчої комісії Анжела Єременко написала жартівливий пост про зламаний вібратор, який їй подарували на День закоханих. Згодом, її почали цькувати у соцмережі та писати образливі слова, на кшталт “збоченка, повія, днище” та інші. Після цього вона вирішила піти з посади.

“Збоченка, повія, днище”. Через цькування за пост про вібратор помічниця голови ЦВК звільнилася
оренда квартири Київ

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook, яку веде під псевдонімом Bad mama. За її словами, їй написали понад сотню образливих коментарів.

Ось частина цього скандального посту:

Та кілька коментарів під ним:

Після образ, а також публікації про це у ЗМІ, Анжела Єременко опублікувала ще один пост.

“Мені 30 років, у мене є дитина, я 6 років веду цей блог, в моїй книзі приблизно 25 сторінок присвячені темі сексу і питання, чому наше суспільство жінку, яка відкрито говорить про свої бажання, називає повією. Я написала замальовку про несправний вібратор, і тепер у мене є сотня коментарів про те, яке я днище, тому що я це написала, працюючи в ЦВК. Я не можу говорити про секс, не можу піднімати гострі теми, тому що портрет держслужбовця повинен бути зовсім іншим. Швидше за все, держслужбовець – це людина з параноєю, що будь-яке його слово обернеться проти нього, сексом з вимкненим світлом у місіонерській позі і сильним моральним образом, який диктує здаватися «правильним»”, – написала Анжела Єременко.

Також жінка написала, що в понеділок написала заяву про звільнення з ЦВК, де пропрацювала трохи більше року, та назвала причини. 

“Я звільнилася з ЦВК. По-перше, тому що бути відкритою і жартувати над тим, що я хочу – для мене важливіше будь-якої посади. По-друге, тому що та команда комунікації, яку вдалося побудувати, повинна продовжити свою справу, не наражаючись на ризики нових вкидань і атак, а через мене це робити дуже легко”, – підсумувала Єременко.

Нагадаємо, у День закоханих кияни атакували сексшопи: на що був попит.

Великий Київ у Google News

підписатися