Заживемо. Споживачам до 100кВт*год зменшать тариф на електроенергію

Автор: Галина Ворона
14:37 18.06

Кінець епохи бідності виглядає так: спочатку у народу забирають пільги чи якісь інші “плюшки”, а потім повертають їхню частину під переможні вигуки. Пам’ятаєте, як перед новим роком вдвічі зросла вартість електроенергії для споживачів, які витрачають до 100 кВт в місяць? В уряді заговорили про зменшення тарифу для таких домогосподарств.

Заживемо. Споживачам до 100кВт*год зменшать тариф на електроенергію

Про це повідомляє Урядовий портал.

Зменшення вартості електроенергії на ліміт 100кВт*год стане можливим після запровадження нового механізму покладання спецобов’язків (ПСО) на учасників ринку електроенергії, який розробляє Міністерство енергетики спільно з учасниками ринку.

За словами міністра енергетики Германа Галущенка, нову модель ПСО презентують наступного тижня.

Горизонт нової моделі ПСО – 4 роки.

Нова модель передбачатиме диференційований тариф залежно від категорій населення і захист соціально вразливих верств, та водночас має забезпечити можливість для компаній-виробників електроенергії проводити модернізацію обладнання.

Міністр впевнений, що разом ці кроки відкриють вікно можливостей для залучення інвестицій в компанії галузі, а для приватних споживачів – для проведення заходів з енергозбереження.

Ми виокремлюємо населення, яке споживає до 100 кВт. На сьогодні це близько 41% споживачів з 16,9 млн домогосподарств. Проект нового ПСО передбачає захист цієї категорії населення через зменшення тарифу”, – пояснив Герман Галущенко.

Зауважимо, на скільки зменшиться тариф, поки що невідомо.

Читайте також: Україна відмовилась від білоруської та російської електроенергії

Нагадаємо, перед новим роком Кабмін скасував пільговий тариф на електроенергію.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...