Завтра до Києва не пускатимуть фури: причина

Автор: Тетяна Сененко
20:43 08.01

У зв’язку із снігопадом в’їзд вантажівок до столиці буде заборонено вже вранці 9 січня. Так влада хоче зменшити затори та звільнити проїзд снігоприбиральної техніки.

Завтра до Києва не пускатимуть фури: причина

Про це повідомляє КМДА.

“У Києві очікується снігопад: з 7:00 9 січня в’їзд вантажівок до міста буде заборонено. Заборона в’їзду вантажівок необхідна, щоб мінімізувати виникнення заторів та звільнити дороги для роботи снігоприбиральної техніки”, – сказано в повідомленні.

Спецтехніка шляховиків до початку опадів розпочне обробку доріг, мостів та тротуарів протиожеледними засобами. Київавтодор має 458 одиниць основної та 128 одиниць додаткової техніки.

“Міська влада звертається до водіїв з проханням за можливістю не користуватися особистими авто під час снігопаду і віддавати перевагу громадському транспорту, а також не паркувати автомобілі на узбіччях доріг та в заборонених для цього місцях. Автомобілі, які заважають роботі спецтехніки, можуть бути евакуйовані”, – додали в КМДА.

Нагадаємо, на Милославській — Радосинській вулицях встановили габаритні ворота, що перешкоджатимуть в’їзду до столиці великогабаритних вантажівок.

Великий Київ у Google News

підписатися