Завітай у Фокстрот та купуй товари Apple з вигодою до 7000 грн

Автор: Марія Супрун
17:31 27.10

Що підготував відомий магазин електронної техніки для шанувальників «яблучного» бренду.

Завітай у Фокстрот та купуй товари Apple з вигодою до 7000 грн

Чудова новина для жителів столиці: ще більше техніки Apple у магазинах Фокстрот! Адже цього тижня відбудеться офіційне відкриття найсучасніших бренд-зон від ТМ Apple. Тож з цієї нагоди тільки у Фокстрот за визначеними адресами* купуйте техніку цього бренду з вигодою до 7000 грн.

Що саме вас очікує в період з 29 по 31 жовтня:

  • широкий вибір товарів;
  • унікальні пропозиції на топові позиції на смартфони, ноутбуки та аксесуари;
  • новинки, такі як iPhone 13.

До речі, впізнати нові девайси можна за новим колірним рішенням, зменшеною «монобровою» та іншому розташуванню камер iPhone 13. Між тим, пристрій має покращені характеристики в порівнянні зі смартфонами попереднього покоління.

Однак не втрачають актуальності моделі попередніх поколінь. Тим паче, коли купити iPhone 12 у Фокстрот можна з економією для себе та сімейного бюджету.

Відзначимо, що в умовах посиленого карантину магазини омніканальної мережі електронної та побутової техніки працюють у всіх містах присутності бренду із дотриманням санітарних вимог для безпечного відвідування та покупок.

Тож купувати у Фокстрот безпечно та разом з Apple ще й вигідно! Детальніше – на foxtrot.ua.

*Aкція діє з 29 пo 31 жoвтня 2021 poкy включнo в мaгaзинax TM «Фoкcтpoт» зa aдpecaми: м.Київ, вyл. Бepкoвeцькa, 6Д, м. Київ, вyл. B.Гeтьмaнa, 6, м. Київ, вyл. Mишyги, 4, м.Бpoвapи, вyл Київcькa, 316, м. Київ, вyл. Beликa Bacильківcькa,45, м. Білa Цepквa, вyл. Яpocлaвa Myдpoгo, 40.

Великий Київ у Google News

підписатися