Як ідеться, героями попередніх новел стали вовк, білий кролик, корова, кіт, орел і рибки. В одному з фільмів знявся Шон Пенн, а робота над стрічкою тривала два роки й відбувалася в Україні та США.
Крім відомого актора, у фільмі можна побачити також відомих українських акторів Марини Кошкіної «Із зав’язаними очима»), Андрія Лідаговського («Мої думки тихі»), Олександра Печериці («Гірки жнива», Андрія Ісаєнка («Кіборги») та тих, для кого фільм став дебютом у кіно.
Головною героїнею сьомої новели кіноальманаху під назвою «Торпеда», яку зняв режисер Іван Сауткін, стала 70-річна блогерка зі Львова Ольга Мартинишин. У новелі йдеться про те, як жінка, її коза та хлопчик опиняються на окупованій російськими військами території півдня України влітку 2022 року.
«Я довго думав про те, як знімати фільми про війну. Пропаганда не працює – працюють людяні історії. Тому останнім часом знімав багато коротких історій про різних людей, намагаючись знайти свого героя. А після «Торпеди» я відчув, що знайшов, бо ця історія про те, наскільки проста людина може бути сильною. Мені цікаві ті, хто навіть у надскладній ситуації не обирають роль жертви. Навіть якщо ти беззахисна старенька, в якої є лише коза, ти можеш стати героєм — вибір є завжди», — розповів автор сценарію і режисер фільму Іван Сауткін.
Сюжет цієї частини кіноальманаху, як і більшість історій, має документальну основу. Проте автори вважають її найдраматичнішою з усіх історій, які увійшли до серії фільмів «Війна очима тварин».
Продюсер кіноальманаху Олег Кохан розповів, що вирішив відзняти історію головної героїні після перегляду сюжету про неї в телемарафоні. У ньому розповідали про старшу жінку, яка передавала координати ворожої техніки українським артилеристам.
«А от причому тут коза, вирішували вже автори фільму. Адже саме у цій новелі ми показали не тільки як українці переживають жахи війни, а й супротив, який чинять окупантам ті, хто не може тримати зброю, зустрівшись із руським солдатом віч-на-віч, — старі, малі, навіть тварини та святі з ікон», — каже Олег Кохан.