Заступницею Кличка може стати радниця глави Офісу Президента

20:39 03.12.2020

Радниця керівника Офісу президента Андрія Єрмака з питань спорту, бронзова медалістка з легкої атлетики в потрійному стрибку на Олімпійських іграх в Сіднеї (2000 рік), депутатка фракції «Слуга народу» у Київраді Олена Говорова може стати заступницею голови КМДА Віталія Кличка.

Заступницею Кличка може стати радниця глави Офісу Президента

Про це стало відомо під час сьогоднішнього засідання Київради. Її кандидатуру було внесено на розгляд замість директора Департаменту міського благоустрою КМДА Олексія Кулеби.

Раніше комісія Київради з питань регламенту і депутатської етики 30 листопада 2020 року погодила призначення трьох нових заступників голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень. Йшлося про Володимира Прокопіва, Костянтина Усова та, зокрема, Олексія Кулебу.

Відразу після прийняття порядку денного депутат Київради від “УДАРу” Володимир Бондаренко запропонував виключити з неї другий пункт, в якому йшлося про узгодження кандидатури Олексія Кулеби на посаду заступника голови Київської міськдержадміністрації (КМДА) з питань здійснення самоврядних повноважень.

Таку позицію він пояснив тим, Київський міський голова висунув іншу кандидатуру.

Пізніше Володимир Бондаренко уточнив, що йдеться про Олену Говорову, яка була обрана депутаткою Київради від партії “Слуга народу” по загальному списку.

На сьогоднішньому засіданні депутати Київради не встигли розглянути питання про призначення депутатки від «Слуг народу» на посаду заступника Віталія Кличка та перенесли його на наступне засідання.

Довідка:

Олена Говорова – радниця керівника Офісу президента Андрія Єрмака з питань спорту, бронзова медалістка з легкої атлетики в потрійному стрибку на Олімпійських іграх в Сіднеї (2000 рік), бронзова медалістка Чемпіонату світу з легкої атлетики в потрійному стрибку (1997 рік). Також вона відома як спортивна тележурналістка: під час Олімпіади в Пекіні (2006 року) разом з Романом Вірастюком вела програму, під час Олімпіади в Лондоні 2012 року разом із Савіком Шустером вела “Олімпійські пристрасті” на Першому національному телеканалі.

Олена Говорова – повний кавалер ордена княгині Ольги. Працювала бренд-амбасадоркою Herbalife. Колишня директорка спільного з чоловіком, спортивним журналістом Володимиром Шевченком, маркетингового агентства “Media-Sport”.

Говорова була обрана депутаткою Київради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 роки від партії “Слуга народу”. В єдиному загальноміському виборчому списку “Слуги народу” Говорова значилася під №3. У списку по округу №8 (Печерський район) займала №4. На окрузі конкретно за неї проголосували 170 виборців.

Олексій Кулеба – з 5 листопада 2019 року тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту міського благоустрою КМДА

Читайте також: Володимир Бондаренко став заступником Кличка – секретарем Київради

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...