Заступнику директора “Київавтодору” обрано запобіжний захід

16:14 12.07.2023

Голосіївський районний суд м. Києва обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту заступнику директора КК “Київавтодор”, його підозрюють у службовій недбалості.

Заступнику директора “Київавтодору” обрано запобіжний захід

Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

“За клопотанням Київської міської прокуратури суд обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту ексдиректору одного зі столичних комунальних підприємств, який на даний час працює заступником директора КК «Київавтодор». Посадовець підозрюється у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки  (ч. 2 ст. 367 КК України)”, – йдеться у повідомленні.

Згідно з ухвалою суду, на підозрюваного також покладено обов’язки: прибувати до слідчого, прокурора або суду за першою вимогою; повідомляти слідчому, прокурору або суду про зміну місця свого проживання;  утримуватися від спілкування з працівниками КК «Київавтодор», комунального підприємства, яке він очолював, та підрядної організації; здати на зберігання паспорт для виїзду за кордон; носити електронний засіб контролю.
 
Нагадаємо, посадовцю повідомлено про підозру у межах кримінального провадження щодо закупівлі дорожнього обладнання, а саме обмежувальних стаціонарних стовпчиків з нержавіючої сталі.
 
Як встановило слідство, технічні та якісні характеристики поставленого та встановленого обладнання не відповідають нормам ДСТУ.
 
Внаслідок службової недбалості підозрюваного, який на той час обіймав посаду директора комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управлення по ремонту та утриманню-автомобільних шляхів Печерського району м. Києва», територіальній громаді завдано збитків на загальну суму майже 2 млн гривень.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин