Заручниця. Пенсіонерка впала і п’ять днів пролежала на підлозі в зачиненій квартирі

Автор: Любава Лисичкіна
18:48 09.02

У столиці в одній з квартир бабуся тривалий час не виходила на зв’язок з онукою, двері замкнула з середини та не відчиняла. Виявилося, що вона забилася і потребувала допомоги.

Заручниця. Пенсіонерка впала і п’ять днів пролежала на підлозі в зачиненій квартирі Фото: Facebook Патрульна поліція Києва
Про це повідомила Патрульна поліція Києва.
 
Тривогу забила  онучка жінки, яка зателефонувала до поліції і повідомила, що  бабуся вже  тривалий час не виходить на зв’язок, двері замкнула з середини та не відчиняє.  Родичка також повідомила, що має ключі від помешкання, але через те, що двері замкненні з середини, не може туди потрапити.
 
Поліцейські опитали сусідів, які зазначили, що чули крики з помешкання літньої жінки, але оскільки все затихло, то вирішивши, що все гаразд та нікого про це не повідомили. З дозволу онуки, та зважаючи на те, що можливо жінці стало зле і вона  потребувала негайної медичної допомоги, вирішили здійснити аварійне відкриття дверей.
 
В той же час на місце події інспектори викликали карету швидкої медичної допомоги.
 
Як повідомляють у поліції, відчинивши двері, у квартирі патрульні виявили напівпритомну жінку. Вона повідомила, що після того, як її відвідала онука, вона впала і п’ять днів пролежала на підлозі, бо встати не могла і ніхто не відгукнувся на її крики. 
 
До слова, 90-річний маестро бальних танців Григорій Чапкіс знову опинився  в реанімації. І це вже не  вперше, адже  в 20-х числах грудня 2020 року Чапкіс   потрапив до лікарні із запаленням легень.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...